Laipni lūdzam uz ballīti, kas notiks uz neapdzīvotas salas

Tāda veida ballītes ir ļoti iecienītas un populāras, tām vienmēr ir labi panākumi un tās ilgi paliek ciemiņu atmiņā. Ja tā padomā, tad piedzīvojuma tēma mūs vienmēr ir saistījusi un vilinājusi gan grāmatās, gan filmās un seriālos vai arī šovos. Cilvēki, kuri ir nokļuvuši uz neapdzīvota salas, tālu prom no civilizācijas un ierastās infrastruktūras, ir spiesti visus savus spēkus veltīt izdzīvošanai, bet to novērot vienmēr ir interesanti, tas kutina nervus un bieži vien uzdot sev jautājumu: “Bet kā uzvestos es? Kā es censtos atrisināt to vai citu situāciju?”.

Kaut gan, diez vai kurš no mums gribētu patiesībā nokļūt uz neapdzīvotas salas un visus šos jaukumus izbaudīt uz savas ādas. Bet, gandrīz jebkurš no mums ir ar mieru piedalīties ballītē, kura ir veltīta tādai interesantai, piedzīvojumu tēmai.

Tātad, tagad ir jāizdomā, kāds mūsu ballītei būs nosaukums. Ir daudz variantu – “Izdzīvojošo ballīte”, “Ballīte uz neapdzīvotas salas”, “Atnāc uz ballīti un pamēģini izdzīvot!”, izvēle paliek jūsu ziņā.

Ballīti var rīkot dažādās vietās. Vasarā, lieliski derēs pludmale, citā gadalaikā to var rīkot mājās, kafejnīcā vai sporta zālē. Sporta zālē labi ir tāpēc, ka tad varēs izmantos daudz spēļu un konkursu, kuri ir saistīti ar aktīvu kustēšanos.

Ja ballīte notiek pludmalē, tad par dekoriem daudz nav jādomā, jo pati daba par visu ir parūpējusies, ja rīkojat telpā, tad gan būs jāpieliek izdoma.
Par ballītes dekoru derēs viss, kas ir saistīts ar šo tēmu: attēli ar jūras un pludmales skatiem, palmas, gliemežvāki, zivis, akmeņi, ziedu virtenes, kokosrieksti (mākslīgie, protams), aizkorķētas pudeles ar zīmīti iekšpusē, u. c. tēmā ļoti labi iederēsies plakāti ar uzrakstu: “Palīgā!”.

Ballītes cienasts. Par godu tādai ballītei var sarīkot “zivju dienu”. Ideāli derēs cienasts no daudzveidīgajiem jūras produktiem: zivis, siļķīte ar sīpoliem, paipalu olas ar ikriem, garneles uz salātu lapām, grilēta zivs, mīdijas, jūras kāposti u. c. Labi iederēsies arī augļi, tos var vienkārši nomazgāt un ievietot grozos un traukos, sagriezt tos salātos un izmantot desertos.

No alkoholiskajiem dzērieniem lieliski derēs liķieri, kuri ir zilā krāsā. Tos var ieliet caurspīdīgos pokālos, tad to zilā krāsa atgādinās tropisko zilo lagūnu. Pats par sevi saprotams, ka tiem, kuri ir izdzīvojuši, ir nepieciešams liels, svaiga ūdens daudzums.

Ballītes sākumā vajag radīt attiecīgu atmosfēru, noskaņot visus uz lielajiem piedzīvojumiem un pārdzīvojumiem, visiem jāizstāsta, uz kurieni jūs lidojat vai peldat un kas ir noticis. Var pat parādīt plakātu ar tā pārvietošanās līdzekļa izskatu, kurš jūs noveda līdz tam, ka tagad jūs atrodaties uz neapdzīvotas salas. Vakara gaitā var apsveikt ciemiņus ar izglābšanos un piedāvāt visiem kopā uzbūvēt jaunu kuģi vai vismaz plostu.

Tālāk, varat ļaut vaļu savai izdomai un izdomāt visdažādākās spēles un konkursus, kuri būs atbilstoši ballītes tematikai. Arī jau pazīstamās spēles var pārveidot šai tematikai atbilstošas, piemēram, var sarīkot ekstremālās vakariņas, ja mēs esam pieraduši ar dakšiņu un nazi ēst šokolādi, tad tagad, šo spēli varam pārveidot par košļājamo gumijas tārpiņu ēšanu bez rokām. Pasniegt šo spēli var ar vārdiem, ka zivju noķerts tika ļoti maz, tā ka daudz kārtīgi nemaz nav paēduši, bet ir vēl sarakti tārpi un var ēst arī tos. Uzvarētājs, šajā spēlē būs tas, kurš ātrāk apēdīs visus tārpus, tam tad arī pienāksies balva.